Lekarze

Imię i nazwisko Specjalizacja / stanowisko
Aszkiełowicz Stanisław specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Baranowska – Adamczak Krystyna specjalista kardiolog
Basińska Joanna lekarz chorób wewnętrznych, specjalista geriatrii
Bawor Filip lekarz
Borowski Paweł specjalista kardiolog
Borzycka Katarzyna specjalista pediatrii, medycyny rodzinnej
Burchacka – Walczak Halina specjalista pediatrii
Chojnacki Filip lekarz
Deszczyńska Inga specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Dilling Paweł specjalista chirurgii ogólnej
Drąg Krzysztof specjalista pediatrii
Dułak Elżbieta specjalista kardiolog
Dwojakowska Karolina specjalista medycyny rodzinnej
Eremus Anna specjalista endokrynolog
Fisher Karolina specjalista pediatra
Górka Jan specjalista urolog
Górski Tomasz specjalista chirurgii ogólnej
Grabowski Andrzej okulista
Grzebińska Wanda specjalista pediatrii
Jagielski Jerzy specjalista otolaryngolog
Jastrząbek Mirosław specjalista chirurgii ogólnej
Karpowicz Bogusław specjalista nefrolog
Kaźmirski Marcin specjalista urolog
Kentner Marian specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Kęska Anna specjalista medycyny rodzinnej
Kierszka Marzanna specjalista pediatrii, medycyny rodzinnej
Klimek Ryszard specjalista kardiolog
Kłapot Mieczysław specjalista urolog
Kowalczyk Danuta specjalista chorób wewnętrznych, specjalista medycyny morskiej i tropikalnej
Kowiańska Jolanta specjalista neurolog
Kryniewska Katarzyna specjalista położnictwa i ginekologii
Książek Beata specjalista medycyny rodzinnej
Kuchnowska-Kidawa Marzenna specjalista chorób wewnętrznych
Kumala Maciej specjalista diabetolog
Kurth – Piotrowska Hanna specjalista gastroenterolog
Ladach Alina specjalista kardiolog
Lamentowicz Krystyna specjalista onkolog
Leonowicz – Jastrząbek Barbara specjalista diabetolog
Łapa Paweł Lekarz
Machelska – Lasocka Anna specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
Machelska Teresa specjalista chorób wewnętrznych, medycyny ogólnej
Magnuszewska Hanna dr n. med. specjalista endokrynolog
Mroszczyk Kornelia lekarz
Muszyński Adam specjalista wojskowej medycyny morskiej i tropikalnej
Olszewski Jacek specjalista chirurgii ogólnej
Onichimowski Krzysztof specjalista położnictwa i ginekologii
Pełnikowska Paulina lekarz
Piekutowska – Sobiak Barbara specjalista pediatra
Pilarska Ewa specjalista położnictwa i ginekologii
Pisiak Sylwia specjalista kardiolog
Płuciennik Bartłomiej specjalista urolog
Ptaszyńska Marzena specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
Rychcik Adam specjalista urolog
Ryndak Anna specjalista chirurgii ogólnej
Sikotsinskyi Andrii lekarz
Skarżyńska Barbara specjalista medycyny ogólnej
Skibiński Robert lekarz
Stasiak Jolanta specjalista położnictwa i ginekologii
Szubińska – Gniazdowska Hanna specjalista radiolog
Tężycki Michał Lekarz radiolog
Urbanowicz Ryszard specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Wdowiak Anna specjalista chorób wewnętrznych
Węgierska Anna specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
Węglarz Ewa pediatra, spacjalista chorób płuc, specjalista alergolog
Węgrzyn Karol lekarz w trakcie specjalizacji
Wisz – Wolska Krystyna pediatra, specjalista chorób płuc, specjalista alergolog
Wodniak – Ochocińska Łucja specjalista geriatrii
Wojarska – Borys Anna specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
Wojciechowski Jacek specjalista chirurgii ogólnej
Woźniak Ewa specjalista pediatrii
Wysocka Agnieszka specjalista neurolog
Zarzecki Jerzy specjalista chirurgii ogólnej
Zawadzka Maria specjalista chorób wewnętrznych, medycyny ogólnej
Żyłowska – Giernalczyk Bożena specjalista pediatrii, chorób dzieci