Podstawowa opieka zdrowotna (POZ)

Koordynacja Leczenia przez pielęgniarkę środowiskowo-rodzinną

Wybierając naszą pielęgniarkę możesz liczyć na koordynacje leczenia w placówce oraz w Twoim domu.

  • Krystyna Fiedorowicz placówka Białowieska
  • Małgorzata Jaroń placówka Żwirki i Wigury
  • Violetta Wansel placówka Żwirki i Wigury
  • Zyta Żulińska placówka Żwirki i Wigury
  • Marzena Bargiel Żwirki i Wigury
  • Grażyna Banaszek placówka Żwirki i Wigury
  • Jolanta Szimelfennig placówka Osadnicza
  • Dybowska Wiktoria Osadnicza

Koordynacja leczenia przez położną środowiskowo-rodzinną

Będąc zapisanym do Poradni zyskujesz koordynacje leczenia prowadzoną przez położną środowiskowo-rodzinną w placówce jak i w domu.

  • Żwirki i Wigury 14, Gdynia – Izabela Matulewska 507 066 446
  • Abrahama 57 , Gdynia – Izabela Matulewska 507 066 446
  • Białowieska 1, Gdynia – Elżbieta Łoś 507 066 488
  • Osadnicza 5, Reda – Katarzyna Mieloch Tel. 665 807 050 – teren Rumia i Reda

Wybierając naszą położną możesz liczyć na następujące świadczenia:

  • opieka w okresie ciąży, porodu i połogu
  • opieka nad kobietą, noworodkiem i niemowlęciem do ukończenia drugiego miesiąca życia
  • opieka w chorobach ginekologicznych
  • opieka nad kobietą w każdym okresie jej życia
  • edukacja i poradnictwo

Lokalizacje poradni i terminy przyjęć

UWAGA: Pacjenci mogą korzystać tylko z tej poradni POZ do której są zapisani. 

Przychodnia Abrahama, Gdynia
Abrahama 57, 81-366 Gdynia
  • poniedziałek 12:00 – 16:00 (dzieci chore)
    16:00 – 17:30 (szczepienia, bilanse, patronaże)
  • wtorek 8:00 – 10:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
    10:00 - 13:30 (dzieci chore)
  • środa 12:00 - 17:30 (dzieci chore)
  • czwartek 8:00 – 10:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
    10:00 – 13:30 (dzieci chore)
  • piątek 8:00 – 13:30 (dzieci chore)
Grzebińska Wanda w ramach NFZ
  • poniedziałek 8:00 – 13:30 (dzieci chore)
  • wtorek 12:00 – 14:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
    14:00 – 17:30 (dzieci chore)
  • środa 8:00 – 11:00 (dzieci chore)
    11:00 – 13:30 (szczepienia, bilanse, patronaże)
  • czwartek 12:00 – 16:00 (dzieci chore)
    16:00 – 17:30 (szczepienia, bilanse, patronaże)
Kowalczyk Danuta w ramach NFZ
  • poniedziałek 8:00 – 12:00 (kwalifikacja i szczepienia dorosłych)
  • poniedziałek 8:00 – 13:30 (dzieci chore)
  • wtorek 12:00 – 16:00 (dzieci chore)
    16:00 – 17:30 (szczepienia, bilanse, patronaże)
  • środa 8:00 – 10:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
    10:00 – 13:30 (dzieci chore)
  • czwartek 12:00 – 14:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
    14:00 – 17:30 (dzieci chore)
  • piątek 8:00 – 13:30 (dzieci chore)
  • poniedziałek 12:00 – 13:30 (szczepienia, bilanse, patronaże)
    14:00 – 18:00 (dzieci chore)
  • wtorek 8:00 – 13:30 (dzieci chore)
  • środa 12:00 – 16:00 (dzieci chore)
    16:00 – 17:30 (szczepienia, bilanse, patronaże)
  • czwartek 8:00 – 13:30 (dzieci chore)
  • piątek 12:00 – 17:30 (dzieci chore)
Przychodnia Białowieska, Gdynia
ul. Białowieska 1, 81-179 Gdynia
Drąg Krzysztof w ramach NFZ
  • poniedziałek 15:00 – 17:30 (dzieci chore, dorośli)
  • wtorek 15:00 – 17:00 (dzieci chore, dorośli)
    16:30 – 17:30 (szczepienia, bilanse, patronaże)
  • środa 15:00 – 17:30 (dzieci chore, dorośli)
  • czwartek 10:00 – 12:30 (dzieci chore, dorośli)
  • piątek 15:00 – 17:00 (dzieci chore, dorośli)
    16:30 – 17:30 (szczepienia, bilanse, patronaże)
Kierszka Marzanna w ramach NFZ
  • poniedziałek 8:00–13:30 (dzieci chore, dorośli)
  • wtorek 8:00–13:30 (dzieci chore, dorośli)
  • środa 8:00–11:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
    11:00– 13:30 (dzieci chore, dorośli)
  • czwartek 12:00–17:30 (dzieci chore, dorośli)
  • piątek 8:00–13:30 (dzieci chore, dorośli)
Przychodnia Osadnicza, Reda
ul. Osadnicza 5, 84-240 Reda
  • poniedziałek 8:00–13:30
  • wtorek 8:00–11:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
    11:00–13:30
  • środa 12:00–13:00
    13:00–15:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
    15:00–17:30
  • czwartek 9:30–13:00
    13:00–15:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
    15:00–15:30
  • piątek 8:00–10:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
    10:00–13:30
Drąg Krzysztof w ramach NFZ
  • czwartek 15:00–18:00
Fisher Karolina w ramach NFZ
  • poniedziałek 14:15–18:00 (dzieci chore)
  • wtorek 14:15–18:00 (dzieci chore)
  • środa 14:15–18:00 (dzieci chore)
  • czwartek 14:15–15:00 (dzieci chore)
    15:00–18:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
  • piątek 14:15–18:00 (dzieci chore)
  • poniedziałek 12:00–17:30
  • wtorek 8:30–14:00
  • środa 8:30–14:00
  • czwartek 8:00–13:30
  • piątek 12:00-17:30
Kęska Anna w ramach NFZ
  • poniedziałek 8:00–11:00 (dzieci chore)
    11:00-14:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
  • wtorek 12:00–16:00 (dzieci chore)
    16:00-18:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
  • środa 8:00–11:00 (dzieci chore)
    11:00-14:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
  • czwartek 8:00–11:00 (dzieci chore)
    11:00-14:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
  • piątek 8:00–13:30
  • poniedziałek 8:00 - 15:00
Woźniak Ewa w ramach NFZ
  • poniedziałek 12:00–17:30 (dzieci chore)
  • wtorek 8:00–13:30 (dzieci chore)
  • środa 12:00–16:00 (dzieci chore)
    16:00–17:30 (szczepienia, bilanse, patronaże)
  • czwartek 8:00–11:00 (szczepienia, bilanse, patronaże)
    11:00–13:30 (dzieci chore)
  • piątek 12:00–17:30
Przychodnia Żwirki i Wigury, Gdynia
ul. Żwirki i Wigury 14, 81-394 Gdynia
Basińska Joanna w ramach NFZ
  • poniedziałek 9:00–14:30
  • wtorek 9:00–14:30
  • środa 12:30–17:30
  • czwartek 9:00–14:30
Chojnacki Filip w ramach NFZ
  • wtorek 8:00 - 14:00
  • środa 12:00 - 17:30
  • czwartek 8:00 - 12:30
  • piątek 10:00 - 17:30
Książek Beata w ramach NFZ
  • poniedziałek 8:00 - 13:00
  • wtorek 8:00 - 13:00
  • środa 8:00 - 13:00
  • czwartek 8:00 - 13:00
  • piątek 12:00 - 17:30
Machelska Teresa w ramach NFZ
  • poniedziałek 8:00–12:30
  • wtorek 8:00–12:30
  • środa 8:00–12:30
  • czwartek 8:00–12:30
  • poniedziałek 8:00–13:30
  • wtorek 8:00–17:30
  • środa 12:00–17:30
  • czwartek 8:00–12:30
  • piątek 8:00–13:30
  • poniedziałek 8:00–17:30
  • wtorek 8:00–13:00
  • środa 8:00–16:30
  • czwartek 8:00–12:30
  • piątek 13:00–17:30
  • poniedziałek 13:00–17:00
  • środa 9:00–12:00
  • czwartek 14:00–17:30
  • piątek 9:40–13:00
Skibiński Robert w ramach NFZ
  • poniedziałek 15:00–17:30
  • wtorek 15:00–17:30
  • środa 15:00–17:30
  • czwartek 15:00–17:30
  • piątek 15:00–17:30
Wdowiak Anna w ramach NFZ
  • poniedziałek 8:00–13:30
  • wtorek 12:00–17:30
  • środa 8:00–13:00
  • czwartek 12:00–17:00
  • piątek 8:00–13:00
Węgrzyn Karol w ramach NFZ
  • poniedziałek 12:00–17:30
  • wtorek 8:00–13:30
  • środa 8:00–13:30
  • czwartek 8:00–17:30
  • piątek 8:00–13:30
Zawadzka Maria w ramach NFZ
  • wtorek 13:00–17:30
  • czwartek 14:00–17:30
  • piątek 9:00–11:30